Zadaszenia basenowe

Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach projektu zadaszenia basenowego, jak również pomoc w poszukiwaniach alternatywnych rozwiązań przy nietypowych zamówieniach.
Postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom i niestandardowym zamówieniom by zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów.
Montując zadaszenia basenowe wielu różnych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie. Pozwoliło to nam wykreować produkt spełniający Państwa oczekiwania, doskonale komponujący się z ogrodami, a przede wszystkim solidny, wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Dlaczego warto pomyśleć nad zadaszeniem basenowym:

Bezpieczeństwo

Zadaszenie basenu jest przeszkodą nie do pokonania dla naszych dzieci jak również dla naszych domowych pupili. Dzięki naszej konstrukcji basen staje się obiektem bezpiecznym "zamkniętym" w Waszym ogrodzie i nie stanowi zagrożenia.

Przedłużenie sezonu

Dzięki zadaszeniu możecie Państwo odpoczywać w basenie nie zwracając uwagi na przykry wiatr czy niepogodę.
Wypełnieniem naszych konstrukcji jest poliwęglan – materiał o doskonałym współczynniku izolacji termicznej, dzięki czemu występuje zjawisko absorpcji energii słonecznej.
Pasywne ogrzewanie wody basenu promieniami słońca za pomocą poszycia zadaszenia basenu łączy zalety ogrzewania wody i izolacji przed ucieczką nagromadzonego ciepła nocą lub w chłodniejszej porze sezonu.

Czystość

Jaki sens ma wieczne sprzątanie basenu?! Basen ma służyć do rekreacji, by więcej czasu spędzać bawiąc się w wodzie, odpoczywać lub rozmawiać z przyjaciółmi nad jego brzegiem.
Z zadaszeniem doświadczysz czym jest relaks i aktywny wypoczynek w basenie, basen stanie się elementem sposobu na życie, a nie dodatkowym kłopotliwym obiektem do sprzątania. Zadaszenie basenowe skutecznie chroni każdy basen przed spadającymi liśćmi, nawiewaną ziemią i pyłami z pobliskich pól lub nieużytków.

Oszczędność energii

Zadaszenie basenowe jest wielkopłaszczyznowym kolektorem słonecznym!
Wypełnieniem naszych konstrukcji jest poliwęglan – materiał o doskonałym współczynniku izolacji termicznej, dzięki czemu występuje zjawisko absorpcji energii słonecznej. Pasywne ogrzewanie wody basenu promieniami słońca za pomocą poszycia zadaszenia basenu łączy zalety ogrzewania wody i izolacji przed ucieczką nagromadzonego ciepła nocą lub w chłodniejszej porze sezonu.
Przy słonecznej pogodzie dzięki zadaszeniu basenowemu temperatura wody w nieogrzewanym basenie podnosi się aż o 8°C.

Na konstrukcję i montaż udzielamy 36 miesięcy gwarancji.
Na poliwęglan producent udziela gwarancję do 10 lat. Według danych producenta poliwęglan odporny jest na grad o średnicy do 2cm. Przy większym gradobiciu może dojść do jego uszkodzenia (uszkodzenia takie nie są objęte gwarancją).

Stefpool. Wszelkie prawa zastrzeżone   projekt i realizacja: internet-media.pl