Zbiorniki z tworzywa

Zajmujemy się produkcją zbiorników do mediów płynnych. Zbiorniki wykonujemy metodą zgrzewania płyt PP lub PE odpowiedniej grubości. Zbiorniki wykonujemy w dowolnym rozmiarze, zgodnie z życzeniem klienta. Zbiorniki mogą zostać wyposażone w przejścia rurowe, włazy rewizyjne, podstawy, spusty itd.

Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane tego typu produktem do współpracy, oferujemy atrakcyjne ceny i dobrą jakość.

Przykładowe zastosowanie zbiorników:

Zbiorniki wyrównawcze basenów i wanien SPA
Zbiorniki na wody deszczowe
Zbiorniki do magazynowania chemikaliów

Zgrzewanie membran PCW

Oferujemy usługi zgrzewania membran przez naszych wykfalifikowanych pracowników. Nasi pracownicy przechodzą okresowe szkolenia u producentów membran. Możemy pochwalić się pracownikami z bogatym doświadczeniem w zgrzewaniu wszystkich typów basenów ale również w zgrzewaniu membran na tarasach i dachach budynków.

Zapraszamy do współpracy firmy basenowe oraz budowlane w zakresie zgrzewania membran PCW. Oferujemy atrakcyjne ceny i uczciwą współpracę. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Architekci i projektanci

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów którzy chcieliby poszerzyć zakres swojej działalności o technikę basenową. Oferujemy darmowe katalogi i porady. Zapraszamy również biura projektowe mające doświadczenie w branży basenowej, oferujemy warunki współpracy korzystne dla obu stron.

Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycję współpracy.
Ofertę kierujemy do osób i biur z terenu całej polski.

Stefpool. Wszelkie prawa zastrzeżone   projekt i realizacja: internet-media.pl