O nas

Firma Stefpool istnieje na rynku od 1995 r. Została powołana do życia z założeniem sprzedawania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z zakresu budowy i modernizacji basenów.

Dziś Stefpool to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Pozycję swoją zawdzięcza przede wszystkim temu, że cała strategia firmy ukierunkowana jest na klienta, na spełnienie wszystkich jego oczekiwań.

Polityka handlowa firmy polega na starannym doborze handlowych partnerów oraz ciągłym rozwoju. Stefpool oferuje produkty znanych światowych firm, produkty sygnowane ich marką są najwyższej jakości i gwarantują klientowi zadowolenie i bezpieczeństwo. Stefpool gwarantując wysoką jakość świadczonych usług nie tylko wzbudza zaufanie, tworzy zarazem tożsamość własnej marki odróżniającej ją od konkurencji.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie i modernizacji basenów kąpielowych, prywatnych i publicznych. Z biegiem czasu firma Stefpool rozwinęła zakres swojej działalności o takie zagadnienia jak usługi projektowe, wentylacja i osuszanie pomieszczeń, sauny i łaźnie, wanny SPA, zadaszenia przesuwne, wykończenia wnętrz. Zajmujemy się również produkcją zgrzewanych zbiorników z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w technologii basenowej jak i w przemyśle.

Stefpool. Wszelkie prawa zastrzeżone   projekt i realizacja: internet-media.pl